Тренінг «Основи фізичної терапії при порушенні діяльності нервової системи»

З 26 лютого по 1 березня 2024 року старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Оксана ФІГУРА взяла участь у першій частині тренінгу «Основи фізичної терапії при порушенні діяльності нервової системи», який відбувався у місті Львів. Цей захід організовується в рамках проєкту «Покращення реабілітаційних послуг в системах охорони здоров’я», що фінансується агентством США з міжнародного розвитку USAID та імплементується міжнародною неурядовою організацією «Моментум Вілс фор Хьюменіті» (Momentum Wheels for Humanity). Програма розрахована на навчання двох осіб: викладача університету, що відповідає за викладання дисципліни «Фізична терапія при порушенні діяльності нервової системи» та фізичного терапевта з реабілітаційного відділення з яким підписано договір з університетом про проходження студентами клінічної практики і який є клінічним супервізором для них. Клінічний супервізор, яка взяла участь у даному тренінгу, є фізичний терапевт реабілітаційного відділення з підрозділом амбулаторної допомоги КНП Дрогобицька міська лікарня №1 ДМР Соломія ШЕПІДА.

Image 2
Image 3
Image 6
Image 7

У тренінгу взяли участь представники з 17 закладів вищої освіти, у яких проводиться підготовка фахівців спеціальності 227 «Терапія та реабілітація». Тренерами були: керівник координаторів клінічної освіти в Україні проєкту «Покращення реабілітаційних послуг в системах охорони здоров’я» Микола РОМАНИШИН та голова правління ГО «Української Асоціації фізичної терапії» Степан КОБЕЛЄВ.

Image 5
Image 4
Image 2

На тренінгу розглядалися питання ураження спинного мозку, ЧМТ, МКФ, клінічних інструментів оцінки, практичної діяльності заснованої на доказах та тренування рухових навичок, сили та витривалості.
Щиро дякуємо організаторам за навчання і з нетерпінням чекаємо другої частини тренінгу!