Онлайн-зустріч зі стейкхолдерами: обговорення проєкту освітньо-професійної програми 017 «Фізична культура та спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

22 лютого 2024 р. на факультеті здоров’я людини та природничих наук відбулася чергова зустріч професорсько-викладацького складу кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів, які виступали в якості стейкхолдерів. Метою заходу було обговорення проєкту освітньо-професійної програми 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Уже традиційно для сьогодення зустріч відбувалася у режимі відеоконференції на платформі «Zoom».
З вітальним словом до учасників зустрічі звернулась професор кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Галина Кондрацька, яка є гарантом освітньо-професійної програми. Професор Галина Кондрацька представила проєкт освітньо-професійної програми 017 «Фізична культура і спорт» та ознайомила присутніх з її основними цілями. Доповідач охарактеризувала передбачені проєктом програми загальні і фахові компетентності майбутніх фахівців та очікувані результати навчання. Важливу увагу при цьому було зосереджено на структурі підготовки бакалаврів за вказаною програмою, обговоренню освітніх компонентів та їхнього змістового наповнення.
Активну участь в обговоренні освітньо-професійної програми 017 «Фізична культура і спорт» взяли: Мар’яна Павлик (директор Судововишнянської ДЮСШ), Любомир Мацькович (директор ДЮСК «Спортовець» м. Трускавець), Михайло Городинський (директор ДЮСШ ім. Івана Боберського, м. Дрогобич), Іван Ковалик (директор ДЮСШ, м. Самбір), Павло Попович (директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик», м. Дрогобич).
У зустрічі взяли участь також тренери-викладачі дитячих юнацьких спортивних шкіл: тренер вищої категорії відділення пауерліфтингу КДЮСШ ім. Юрія Кутенка м. Борислава Юрій Слісаренко, Лілія Михаць та Ігор Павлів (відділення плавання ДЮСШ ім. Івана Боберського, м. Дрогобич), Тетяна Вагіла і Галина Вихованець (відділення спортивної акробатики ДЮСШ ім. Івана Боберського, м. Дрогобич), тренер велосипедного спорту м. Дрогобича Анастасія Дуб та тренер-викладач ДЮСШ ім. В. Чукаріна м. Львів Галина Мігул. Також були присутні інструктори фітнес-залів: Світлана-Іванна Журавчак, Андрій Журавчак, Ганна-Тетяна Шуптар.
Стейкхолдери загалом позитивно оцінили проєкт обговорюваної освітньо-професійної програми, відзначивши її відповідність сучасним завданням підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту. Відрадним є той факт, що позитивні відгуки на проєкт програми висловили колишні випускники нашого університету, які працюють та очолюють спортивні заклади. Це Мар’яна Павлик та Іван Ковалик.
Професор кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Галина Кондрацька висловила вдячність усім присутнім за активну участь в обговоренні проєкту освітньо-професійної програми 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та запевнила стейкхолдерів, що усі слушні зауваження, пропозиції та рекомендації обов’язково будуть враховані.