Практика студентів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» у Словаччині

З 12 лютого 2024 року у «Axis Medical Center» (м. П’єштани, Словаччина) розпочали проходження практики 9 студентів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія». Вже в чергове це стало можливим завдяки договору, підписаному між Дрогобицьким державним педагогічним університетом імені Івана Франка та даним медичним центром.
Студенти Пащенко Анна, Марків Анна, Вайдич Богдана, Дембота Софія, Ключник Юлія, Дяків Марія, Карпенко Маркіян, Роман Ярослав та Андрушків Роман вивчатимуть особливості проведення фізичної терапії та ерготерапії у пацієнтів з порушеннями опорно-рухового апарату, нервової та серцево-судинної та дихальної систем в Словаччині, освоюватимуть нові реабілітаційні методики та перейматимуть світовий позитивний досвід проведення реабілітаційних заходів.
Декан факультету здоров’я людини та природничих наук Лук’янченко Микола Іванович разом з керівниками практик тримає на контролі процес проходження практик та систематично підтримує контакт з керівництвом медичного центру.
То ж, бажаємо нашим студентам-практикантам успіхів та нових звершень!

 

Image 3
Image 6
Image 4
Image 5