Доцент Роман Проць провів семінар для фахівців Тернопільщини

9 лютого 2024 року у місті Тернополі, з ініціативи Асоціації футболу Тернопільщини та за сприяння Асоціації футзалу України, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Роман Проць підготував та провів навчально-методичний семінар для фахівців Тернопільської області.
У сучасному конференц-залі спортивного комплексу “Глобус” зібралося близько пів сотні слухачів, серед яких тренери і вчителі фізичної культури, гравці і представники команд, арбітри і спостерігачі арбітражу.

1_Вступ і опитування Тернопіль семінар 09.02.2024_IMG_5577
5_Обговорення Тернопіль семінар -9.02.2024._IMG_9929
8_спільне фото_учасників і організаторів семінару Тернопіль 09.02.2024_IMG_5545
2_лектори_семінару_Тернопіль_09.02.2024
7_Керівники АФТ і лектори АФУ Тернопіль семінар 09.02.2024_IMG_5436
5_1_Обговорення

На початку семінару для визначення найбільш актуальних тем Роман Проць, який є головою комісії з питань методичної підготовки інструкторів, арбітрів та спостерігачів Асоціації футзалу України, провів інтерактивне опитування. Результати, за допомогою кольорових діаграм, оперативно проаналізував спільно зі старшим викладачем кафедри фізичного виховання та реабілітації ХНМУ Денисом Куцим, який входить до Еліт-категорії арбітрів FIFA з футзалу. Після цього, провідні фахівці КА АФУ розпочали плідну дискусію про вирішення проблемних питань в організації та арбітражі футзальних змагань регіону, що сприятиме якісному розвитку спорту і футзалу зокрема. Жваве обговорення, під час перегляду на великому екрані відеоматеріалів з новітніми аспектами, тривало близько чотирьох годин.

Підсумовуючи роботу семінару – голова Асоціації футболу Тернопільщини Тарас Юрик та виконавчий директор Василь Заторський подякували кваліфікованому лектору Романові Процю і його колезі Денису Куцому за співпрацю і якісно проведений семінар.