Всеукраїнський турнір з баскетболу “Весна Прикарпаття”

17 квітня 2016 року у Дрогобичі завершився Всеукраїнський турнір з баскетболу серед юнаків 2001-2002 та 2003-2004 років народження “Весна Прикарпаття”. Турнір відбувався в спортзалі Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи ім. І.Боберського.
До Дрогобича завітали команди з Києва, Львова, Івано-Франківська, Хмельницького, Білої Церкви, Мукачевого, Самбора. У змаганнях брали участь дрогобицькі спортсмени.
Матчі проходили в цікавій та безкомпромісній боротьбі. В молодшій віковій категорії перше місце завоювали спортсмени з Києва, другими були баскетболісти з Дрогобича, а третьою — львівська команда.
Головний приз турніру серед 14-15 річних вибороли господарі турніру – дрогобицькі юні баскетболісти, на другому місті – команда Самбора, а третіми були спортсмени з Білої Церкви.
Директор дитячо-юнацької спортивної школи ім. І. Боберського І. Файчак вручив переможцям призи, почесні грамоти та кубки. Відзнаку за особливі досягнення в розвитку спорту від Президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки вручено старшому викладачу кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання, тренеру дрогобицької команди Сергію Самойлику.