Захист педагогічної практики бакалаврів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

21 грудня 2023 року на кафедрі теорії та методики фізичного виховання і спорту відбувся захист звітів з педагогічної практики здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура).
З вітальним словом до студентів звернувся заступник декана факультету, к. пед. н., доц. Чопик Р. В., який зазначив, що практика є важливим етапом теоретичної і фахової підготовки вчителя фізичної культури та побажав студентам на належному рівні презентувати виконання завдань практики.

image5
image3
image4
image2

Під час засідання здобувачі представили матеріали звітів, поділилися яскравими враженнями від здобутого досвіду, із зацікавленістю слухали кожного доповідача, брали активну участь в обговоренні. Студенти із захопленням розказували про індивідуальні особливості оволодіння професійними уміннями, досвідом практичної діяльності. Крім того, акцентували увагу на необхідності постійного саморозвитку та самовдосконалення. Також вони розповіли не лише про результати своєї роботи, але і про набутий досвід, який вони отримали в результаті практики.
Вітаємо здобувачів з успішним захистом та бажаємо подальшого вдосконалення професійної майстерності з фаху!