Нові досягнення студентів та випускників школи арбітражу доцента Романа Проця

12 грудня у Львові відбувся святковий вечір на якому відзначили найкращих арбітрів Львівської області за підсумками 2023 року. Приємно заначити, що до їх когорти увійшли і вихованці школи арбітражу доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Романа Проця. У номінації «Найкращі рефері» нагороду отримав студент другого курсу магістратури факультету здоров’я людини та природничих наук Тарас Козак, який навчається за спеціальністю 014 Середня освіта «Фізична культура», а в номінації «Визнання року» відзначили випускника цієї ж магістратури, арбітра FIFA  Ореста Дуцяка.

Image 01
Image 05
Image 08
Image 02
Image 06
Image 09
Image 04
Image 07
Image 10

Не оминули увагою і перспективну молодь. Очільник комітету арбітрів Львівської асоціації футболу Юрій Можаровський окремо відзначив плідну роботу Романа Проця з молодими арбітрами-студентами Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка і наголосив на їх швидкому та якісному зростанню в усіх компонентах. Зокрема, сертифікати ЛАФ отримали студенти першого курсу факультету здоров’я людини та природничих наук Леся Мориконь (група ФК-2327Б, спеціальність 014 СО «Фізична культура») і Владислав Кос (ФКС-2327Б, «Фізична культура і спорт») та студент третього курсу Максим Орляк (ФКС-2125Б, «Фізична культура і спорт»).

Image 11
Image 14
Image 17
Image 12
Image 15
Image 18
Image 13
Image 16
Image 19

Цей рік був вагомим для наших студентів і у футзальному арбітражі. Студент другого курсу магістратури факультету здоров’я людини та природничих наук Назарій Лизан (014 СО «Фізична культура») посідає першу сходинку в рейтингу арбітрів Першої ліги чемпіонату України і є одним з претендентів на підвищення до Екстра-ліги. Вже згадуваний Максим Орляк – 9 грудня цього року успішно дебютував в Кубку України з футзалу. Леся Мориконь, Владислав Кос, Максим Орляк та Назарій Лизан відмінно провели два етапи чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги. А випускник Орест Дуцяк, в листопаді ц.р., успішно пройшов курси UEFA в Афінах (Греція) та працюватиме на матчі еліт-раунду відбору до Чемпіонату Світу з футзалу між збірними командами Німеччини та Франції (20 грудня).

Image 20
Image 22
Image 25
Image 21
Image 24
Image 26

Вітаємо наших колег та бажаємо не зупинятися на досягнутому!