Участь викладачів та студентів факультету здоров’я людини та природничих наук у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Формування олімпійських цінностей в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти»

8 грудня 2023 р. професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, а також студенти спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт», 014 «Середня освіта (Фізична культура)», взяли участь у Всеукраїнському онлайн-семінарі «Формування олімпійських цінностей в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти». Організатори заходу: Олімпійська академія України, Національний олімпійський комітет України, Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України, Навчально-науковий олімпійський інститут НУФВСУ.

У вітальному слові директор Олімпійської академії України – Валентина ЄРМОЛОВА побажала учасникам семінару натхненної праці, незламної сили духу, дієвих результатів, наснаги і невтомності у новаторському пошуку.

image1
image3
image6
image2
image4
image7

На розгляд колег свої змістовні напрацювання представили директор Олімпійської академії України – Валентина ЄРМОЛОВА, яка розповіла про Ніну Бочарову «Легенду української спортивної гімнастики», та декан Олімпійської академії України Лідія РАДЧЕНКО, яка виступила з доповіддю на тему «Екологічна освіта – елемент олімпійської освіти – складова сталого розвитку суспільства».

Продовжилась робота Всеукраїнського онлайн-семінару «Формування олімпійських цінностей в освітньому процесі закладів загальної середньої освіти» виступами доповідачів, а саме: вчитель англійської мови Дніпровського ліцею №142 імені П’єра де Кубертена – Антоніна ФУРСОВА поділилась своїм досвідом щодо «Інтеграції олімпійської освіти у навчально-виховний процес на уроках англійської мови», ст. викладач кафедри історії та теорії олімпійського спорту НУФВСУ – Ірина КРОЛЬ доповіла про особливості проведення та участь України у «IV Зимових юнацьких Олімпійських іграх 2024».