Участь викладачів та студентів факультету здоров’я людини та природничих наук у регіональному науково-практичному семінарі «Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування»

24 листопада 2023 р. професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, а також студенти спеціальностей 017 «Фізична культура і спорт», 014 «Середня освіта (Фізична культура)», взяли участь у регіональному науково-практичному семінарі «Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування». Захід відбувся у Тернопільському національному педагогічному університеті імені Володимира Гнатюка.

З вітальними словами до учасників заходу звернулись: ректор Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка – Богдан БУЯК, начальник Управління молоді, спорту та іміджевих проектів Тернопільської ОДА – Андрій ЧОВГАН, в. о. Президента Федерація легкої атлетики України / Ukrainian Athletics Federation – Ольга САЛАДУХА та декан факультету фізичного виховання ТНПУ – Віктор ШАНДРИГОСЬ.

image1
image4
image6
image2
0
image7
image3
image5
image8

Продовжилась робота науково-практичного семінару «Інноваційні підходи до процесу спортивного тренування» виступами доповідачів, а саме: лектор Міжнародної федерації легкої атлетики (WA) – Володимир КОНЕСТЯПІН ознайомив учасників з «Світовою системою навчання та сертифікації тренерів з легкої атлетики», виконуючий обов’язки державного тренера збірної команди України з легкої атлетики – Олексій СЕРДЮЧЕНКО розповів про «Сучасні тенденції в легкій атлетиці», завідувач кафедри спортивних єдиноборств та силових видів спорту НУФВС України – Георгій КОРОБЕЙНІКОВ поділився думками щодо «Проблем прийняття рішення у борців високої кваліфікації», професорка кафедра атлетичних видів спорту ЛДУФК ім. І. Боберського – Марія РОЗТОРГУЙ доповіла про результати дослідження за темою «Проблема ранньої спеціалізації та її вплив на спортивне довголіття спортсменів різних груп вагових категорій у пауерліфтингу», Заслужений тренер України – Михайло ВАСІРУК на практичному занятті ознайомив учасників семінару з «Новітніми тенденціями у розвитку фізичних якостей».

Дякуємо усім організаторам, всьому колективу факультету фізичного виховання ТНПУ за організацію та проведення науково-практичного семінару.

image9
image12
image14
image10
image17
image15
image11
image13
image16