«Моя професія потрібна для розбудови України»

23 листопада 2023 року відбувся І тур Всеукраїнської олімпіади з педагогіки. Студенти факультету здоров’я людини та природничих наук достойно представляли результати своїх освітніх знань. Великий інтерес у всіх учасників та членів журі викликав творчий тур – самопрезентація майстер-клас «Моя професія потрібна для розбудови України». Студенти представили цікаві за змістом презентації, у яких показали значущість і затребуваність спеціальностей фізичного терапевта, ерготерапевта (Брильовська Ірина), вчителя біології (Паращак Ірина), вчителя хімії (Крись Мар’яна), вчителя географії (Виннишин Романа). Презентації доповнювались музичним супроводом творів видатних зарубіжних та українських класиків – А. Вівальді, Ф. Шопена, М. Скорика, А. Кузьменка, проникливими віршами у виконанні студентів.
Катерина Тис представила проєкт «Школа майбутнього» очима самих дітей. Малюнки, створені руками учнів різного віку, багато про що розповіли.

5
1
6
3

Школа їхньої мрії буде розташована у великому житловому мікрорайоні, де будинки будуть з білого мармуру. Корпуси школи будуть різних геометричних пропорцій, що з’єднані повітряними мостами; учні по-різному добиратимуться до школі – хтось на ракеті, хтось за допомогою власного водія; класні приміщення будуть оснащені найсучаснішою технікою, яка дозволить легко побувати у космічному просторі. Це буде школа партнерства, яка дозволить кожному учневі обирати напрям навчання. Окрасою школи будуть фантастично красиві дерева і квіти, висаджені руками самих дітей. Та найголовніше – це самі діти, завжди веселі, творчі, невгамовні. Бо школа майбутнього – це «місце щасливих дітей».
Журі було не просто визначити переможця творчого конкурсу, бо студенти усіх факультетів талановито презентували свої напрацювання.
Радості не було меж, коли ми почули, що посіли друге місце. Достойно виступити нам допомагали наші однокурсники – Кирилич Софія, Руй Анна, Мосій Юлія, Косик Анастасія, Лях Степан.
Тішилась разом з нами наша викладачка з педагогіки – Тетяна Василівна Надім’янова, доцент кафедри загальної педагогіки та дошкільної освіти, якій ми щиро завдячуємо!