Змагання з армрестлінгу, присвячені Міжнародному Дню студента

22 листопада 2023 року відбулися змагання особисто-командної першості Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка з армрестлінгу (рукоборства) присвячені Міжнародному Дню студента. Змагання проводились в спортивному залі університету. Метою змагань є популяризація здорового способу життя серед студентської молоді, виявлення найкращих спортсменів та команд на факультетах.
Після напруженої боротьби призові місця команд розподілились таким чином: І місце розділили між собою збірні команди факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій і команда факультету здоров’я людини та природничих наук, ІІ місце команда факультету історії педагогіки, психології та соціальної роботи, ІІІ місце виборов факультет української та іноземної філології.
В особистій першості кращими були: Штереб Віталій факультет української та іноземної філології до (60 кг), Вовчанський Петро факультет історії педагогіки, психології та соціальної роботи до (70 кг), Басун Андрій факультет здоров’я людини та природничих наук до (80 кг), Амбіцький Григорій факультет здоров’я людини та природничих наук до (90 кг), Костьович Ігор факультет фізики, математики, економіки та інноваційних технологій до (100 кг), Голуботовський Роман факультет здоров’я людини та природничих наук (+100 кг).

процес змагань
абсолютний чемпіон
2місце
3 місце.

Абсолютним чемпіоном університету став Костьович Ігор студент факультету фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.
Команди – призери та переможці в особистій першості були нагороджені грамотами та подарунками від профкому студентів.
Студенти мали можливість не тільки позмагатися, але й цікаво провести своє дозвілля.

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я