УЧАСТЬ У НАУКОВО-ПРАКТИЧНОМУ СЕМІНАРІ, ПРИСВЯЧЕНОМУ ДНЮ НАУКИ

17 листопада на базі підрозділу Малої академії наук Дрогобицького наукового ліцею імені Богдана Лепкого старшою викладачкою кафедри біології та хімії факультету здоров’я людини та природничих наук Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Сузанною Волошин спільно зі студентами курсу БХ-2327 Б та вихованцями гуртка “STEM-дослідники” було проведено науково-практичний семінар “Науковий променад”, присвячений Дню науки, для учнів закладів загальної середньої освіти Дрогобицького ОТГ. Гостями семінару були очільник міського відділу освіти п. Роман Грицай, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів, гуманітарних та соціальних відносин  п. Юрій Кушлик, директор Центру професійного розвитку Дрогобицької міської ради п. Галина Марчук, директор Стебницької гімназії № 6 ім. Героїв АТО п. Наталія Мичуда, а також учні з гімназій № 8 та № 10 ім. Є.Коновальця міста Дрогобича.

У ході проведення заходу було продемонстровано наукові досліди та цікаві експерименти із використання наочності STEM – лабораторії. Учасники заходу також мали змогу взяти участь у майстер-класі, розкрили уміння виготовляти вироби з глини та гіпсу, створюючи круглі ботанічні барельєфи із трав та рослин.Чимало школярів досліджували та спостерігали за майстер-класом із 3D друку.

Захід «Науковий променад» згуртував до науково-дослідницької роботи не лише учнів ліцею імені Б.Лепкого, але й інших школярів із територіальної громади, та був проведений також і з метою профорієнтації.