Профорієнтаційна зустріч у рамках співпраці між університетом та ліцеєм

8 листопада на факультеті здоров’я людини та природничих наук відбувся профорієнтаційний захід на який завітали учні 6-8 класів ліцею #4 імені Лесі Українки.
Наймолодші здобувачі освіти мали можливість відчути себе справжніми хіміками і провели перший хімічний експеримент під керівництвом доцента кафедри біології та хімії Лілії Кропивницької
Для учнів 8 класів були організовані тренінги з домедичної допомоги де кожен відпрацьовував техніку серцево-легеневої реанімації.
Школярі також відвідали лабораторію фізичної терапії, анатомії, фізіології тощо. Доцент кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології Ірина Копко розповіла учням про переваги навчання на факультеті та важливості правильного вибору професії.

Image 3
Image 5
Image 7
Image 2
Image 9
Image 10
Image 4
Image 6
Image 8

Завдяки співпраці між факультетом здоров’я людини та природничих наук та факультетом фізики, математики, економіки та інноваційних технологій учні мали можливість відвідати планетарій. Доцент завідувач кафедри фізики та інформаційних систем Віталій Гольський розповів учням про важливість фізики у повсякденному житті, ознайомив із специфікою факультету та спеціальностями, які у майбутньому можуть стати їхнім фахом.
На жаль, профорієнтаційний захід перервала повітряна тривога, і не всі учні змогли до кінця відчути себе справжніми студентами.