Профорієнтаційна робота викладачів факультету здоровʼя людини та природничих наук

Викладачі факультету здоровʼя людини та природничих наук Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка -завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапіі та здоров’я, професор Галина Кондрацька та доцентка цієї ж кафедри Олена Волошин 7 листопада 2023 року відвідали ряд шкіл Львівщини, зокрема Попелівський НВК І – ІІІ ст., Бориславську ЗЗСО №8 І – ІІІ ст., Східницьку ЗЗСО І – ІІІ ст. та ЗЗСО І – ІІІ ст. с. Новий Кропивник.
Осягнути таємниці природи і спостерігати зародження нового, можна завдяки біології – науці про життя, яка не втрачає своєї актуальності, а навпаки: з кожним днем стає все більш затребуваною у сучасному світі.
Підтримувати, відновлювати та забезпечувати людську діяльність автономним і ефективним чином, підвищувати адаптаційні потреби людини, зменшувати кількість випадків інвалідності за рахунок обліку оточення людей та їх звичок можна, завдяки знанням з фізичної терапії та ерготерапії.

image2
image3
image4
image5

Учнів ознайомили зі спеціальностями, що викладаються на факультеті: 014 – Середня освіта (Біологія та здоров’я людини), 014 – Середня освіта (Географія), 014 – Середня освіта (Фізична культура), 017 – Фізична культура і спорт, 091 – Біологія, 227 – Терапія та реабілітація. Школярі дізнались правила вступу, їм розповіли про особливості навчання і перспективи працевлаштування молодих спеціалістів.
Сподіваємося, що учні обміркують одержану інформацію й оволодіють у нашому виші тією професією, яка приноситиме їм як моральне задоволення, так і матеріальні здобутки.
Чого ми їм і бажаємо!