Тренінг волонтерів

3-4 листопада відбувся черговий тренінг “Робота з командою. Волонтерський менеджмент” в рамках проєкту “СПРИЯННЯ ЗГУРТУВАННЮ ПОСТРАЖДАЛИХ ГРОМАД” за підтримки уряду Республіки Корея (Проєкт впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування уряду Республіки Корея), який реалізує Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та осіб з інвалідністю «Надія». Учасниками проєкту є викладачі та здобувачі вищої освіти факультету здоров’я людини та природничих наук.
Тренінги проводили висококваліфіковані тренери з громадської організації Будуємо Україну Разом – БУР. Учасники заходу представляли різні соціальні групи нашої громади, різний досвід роботи в команді. Але всі мали однакову мету – навчитись працювати згуртовано, відповідально, ефективно, вміти чути і бути почутими. Пізнавально і творчо відбувалось заняття. Учасники були активні, працювали завзято і результативно. Вчитись новому завжди цікаво і дуже потрібно.

4
3
2
1

У рамках співпраці та реалізації проєкту БУР до облаштування доступного інклюзивного простору та встановлення реабілітаційного обладнання в Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та осіб з інвалідністю «Надія» долучилися студенти факультету та доценти Ірина КОПКО, Тарас СКРОБАЧ.
Щиро дякуємо усім за співпрацю та відповідальне ставлення до такої важливої теми. Адже ефективна команда – запорука успіху будь якої справи. Приєднуйтесь і Будуймо Україну разом!
Дякуємо ЗСУ!!!