Участь Дрогобицького університету у відкритому Міжуніверситетському лекторії

Здобувачі освіти та викладачі факультету здоров’я людини та природничих наук Дрогобицького університету 24 жовтня 2023 року долучилися до чудового майстер-класу Вікторії Бак «Духовні горизонти в професійному зростанні викладача/учителя», проведеного в межах Відкритого міжуніверситетського лекторію «Професійно-методична підготовка педагога з проблем природничої освіти».

До лекцій були залучені здобувачі першого (бакалаврського) і другого (магістерського) рівнів вищої освіти за освітніми програмами: «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини, хімія)», «Середня освіта (Біологія та здоров’я людини)», «Середня освіта (Природничі науки)». До лекторію також долучилися заклади вищої освіти України: Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка, Рівненський державний гуманітарний університет, Сумський державний педагогічний університет ім. А.С. Макаренка,  Волинський національний університет ім. Л. Українки, Херсонський державний університет, Полтавський національний педагогічний університет ім. В.Г. Короленка та Кам’янець-Подільський національний університет ім. І. Огієнка (усього близько 100 учасників).

Під час майстер-класу говорили про еволюцію мозку, порівнювали мозок людини і космос, прогнозували розвиток штучного інтелекту та з’ясували, що свідомість і моральність – це те, що відрізняє людину від інших живих істот.  Тематика майстер-класу стимулювала до роздумів над сенсом життя, місцем людини у світі та перспективами існування людства.

Колектив факультету та здобувачі освіти висловлюють щиру подяку організаторам за обмін досвідом навчання біології й цікаві лекції.

Наталія ГОЙВАНОВИЧ,
доцентка кафедри біології та хімії