Доцент Роман Проць провів всеукраїнський науково-методичний семінар з футзалу

Доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Роман Проць організував і провів всеукраїнський науково-методичний семінар для офіційних осіб матчів з усіх футзальних осередків України. Захід відбувся 23 жовтня 2023 року в режимі Zoom конференції. Взяли участь 36 фахівців, які рекомендовані обласними асоціаціями та асоціацією міста Києва для проведення змагань всеукраїнського рівня.
До числа учасників семінару потрапили і студенти нашого факультету, зокрема першокурсники Леся Мориконь (ФК-2327Б) і Владислав Кос (ФКС-2327Б), студенти другого курсу Михайло Кекіс (ФК-2226Б) і Максим Проць (ФКС-2226Б), третьокурсник Максим Орляк (ФКС-2125Б) та студенти магістратури Тетяна Котула і Назарій Лизан (обидвоє ФК-2223М2).

1
2
3
8
4
7

Для визначення найбільш актуальних питань для обговорення, усі учасники семінару склали два тести за допомогою відповідних google-форм. Відтак, спеціальні діаграми та кольорова графіка відразу визначили наявну проблематику, а модератор і спікер заходу, як то кажуть без підготовки, взявся до обговорення. Недарма, Роман Проць входить до числа провідних інструкторів Асоціації футзалу України, адже досконало володіє сучасними методиками підготовки фахівців арбітражу.
Запальна дискусія, з перервами на перегляд спеціальних відео кліпів, тривала більше трьох годин. За її підсумками усі учасники підвищили свій рівень теоретичної підготовленості і були одностайні у проведенні таких семінарів надалі.