Відкритий чемпіонат Дрогобича із сили удару

27 березня, у спортивному залі Дрогобицького коледжу нафти і газу відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради спільно з федерацією ударного спорту України та СОЦ «Еней» під патронатом міського голови Тараса Кучми провели відкритий чемпіонат міста Дрогобича із сили удару під гаслом «Ні війні!». У змаганнях взяли участь понад 40 спортсменів віком від 16 років у вагових категоріях: до 70кг, до 90кг, понад 90кг. Програмою змагань було передбачено удар рукою класичним стилем, удар рукою вільним стилем, удар ногою.
Спортсменів привітали президент федерації ударного спорту України Роман Гуц та голова СОЦ «Еней», депутат Дрогобицької міської ради Михайло Городинський.
У ваговій категорії понад 90 кг беззаперечним переможцем став студент факультету фізичного виховання Андрій Лагуш (гирьовий спорт КМС). Друге та третє місце посіли Іван Тарасович та Назар Волошин (гирьовий спорт 3-й розряд).