Студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» відвідали фітнес-клуб «Гранд» з метою ознайомлення з різноманітними видами фітнесу

10 жовтня 2023 року студенти спеціальності «Фізична культура і спорт» (під керівництвом к.п.н., доцента кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анни Чепелюк) в межах вивчення навчальної дисципліни “Фітнес аеробного спрямування” відвідали фітнес-клуб «Гранд» з метою ознайомлення з різноманітними видами фітнесу. Ця подія стала для студентів цікавою та пізнавальною, адже дозволила поглибити знання у сфері фітнесу.
Студенти мали можливість дізнатися більше про різні види фітнес-занять, які пропонує клуб (аеробні, силові та функціональні тренування), побачити, наскільки різноманітною та цікавою може бути програма тренувань для підтримання фізичної форми та здоров’я.

01
04
06
02
09
07
03
05
08

Слід зазначити що інструкторами у клубі працюють студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності Середня освіта «Фізична культура» Шуптар Ганна-Тетяна, Журавчак Андрій та Овчаренко Сергій. Студенти отримали корисні поради від інструкторів щодо важливості регулярних тренувань і правильного харчування.
Віримо, що отримані знання та враження допоможуть студентам стати кращими фахівцями у галузі фізичної культури і спорту та сприятимуть покращенню власного здоров’я.
Висловлюємо вдячність Бігуняк Наталії Ігорівні за надану можливість і підтримку.