Міжнародна співпраця триває

Напередодні Міжнародного дня студентського спорту, який за Рішенням 38-ї Генеральної конференції ЮНЕСКО відзначають щорічно 20 вересня, на факультеті здоров’я людини та природничих наук відбулася чергова зустріч із представниками закордонних та вітчизняних закладів вищої освіти, де здійснюється підготовка фахівців фізкультурного профілю.

На факультет завітали почесні гості: Даріуш В. Скальскі, доктор педагогічних наук, професор Академії фізичного виховання та спорту імені Єнджея Снядецкєго (м. Гданськ, Польща); Домініка Філіпковська, головна тренерка з плавання Академії фізичного виховання та спорту імені Єнджея Снядецкєго (м. Гданськ, Польща); Наталія Цигановська, завідувачка кафедри фізичної культури і здоров’я Харківської державної академії культури, майстриня спорту міжнародного класу зі спортивної гімнастики; Богдан Кіндзер, доцент кафедри фехтування, боксу та національних одноборств Львівського державного університету фізичної культури і спорту імені Івана Боберського.

Про особливості підготовки здобувачів вищої освіти за спеціальностями 014 Середня освіта (Фізична культура), 017 Фізична культура і спорт та спортивні здобутки студентів Дрогобицького університету учасників зустрічі поінформували: Роман Чопик, заступник декана факультету здоров’я людини та природничих наук; Галина Кондрацька, завідувачка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я; Світлана Герасименко, завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту; Роман Проць, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту.

За результатами зустрічі було окреслено перспективи подальшої міжнародної співпраці щодо реалізації спільних освітніх і наукових проєктів та академічної мобільності як науково-педагогічних працівників, так і студентів.