В університеті відзначили Міжнародний день студентського спорту

За Рішенням 38-ї Генеральної конференції ЮНЕСКО (м. Париж, 2015 року) 20 вересня в усьому Світу відзначають Міжнародний день студентського спорту.

Студенти Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка традиційно взяли активну участь у Всеукраїнському фізкультурно-оздоровчому заході, який відбувається з ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно зі Спортивною студентською спілкою України.

В рамках святкування Міжнародного дня студентського спорту завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я професор Галина Кондрацька, старші викладачі Ярослава Максим’як і Леся Борисевич та викладач Катерина Фещак до різноманітних форм рухової активності залучили понад дві сотні студентів з факультетів української та іноземної філології; початкової освіти та мистецтва; історії, педагогіки та психології; фізики, математики, економіки та інноваційних технологій.

Особливо активними учасниками святкування були представники факультету здоров’я людини та природничих наук, які під керівництвом заступників декана Романа Чопика та Ірини Копко організували на стадіоні університету різноманітні спортивно-оздоровчі заходи. Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Світлана Герасименко, доценти Анатолій Веселовський, Роман Проць, Роман Федорищак, Анна Чепелюк, Олександр Логвиненко та старші викладачі Олександр Лемешко і Наталія Мацола разом зі студентами залюбки взяли участь у флешмобі-руханці. Також студенти змагалися в турнірі з міні-футболу, естафетах та рухових іграх.

UA ГІМН.
IMG_2099
IMG_2102
UA Гімн..
IMG_2104
IMG_2100
IMG_2105
IMG_2101
IMG_2106

Кульмінацією свята став виступ студентки Юлії Жданової (2 курс, група ФКС-206Б), яка є членом збірної команди України – UABREAKING. Завершилося святкування Міжнародного дня студентського спорту спільним виконанням Гімну України усіма учасниками спортивного заходу.