«Олімпійський тиждень» у Добрівлянському НВК

Олександр Лемешко

20 вересня 2023 року в Добрівлянському навчально-виховному комплексі “Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ст.-дошкільний навчальний заклад” Дрогобицької міської ради відбулись заходи присвячені «Олімпійському тижню».
Учнів привітали директор Володимир Штокайло, вчитель фізичної культури Віктор Герасименко та старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету здоров`я людини та природничих наук Олександр Лемешко.
Вже протягом чверті століття Національний олімпійський комітет України спільно з закладами освіти втілює у життя чимало проектів: «Олімпійський день», «Олімпійський тиждень», «Олімпійський урок», Всеукраїнська церемонія нагородження «Герої спортивного року». Отримали своїх прихильників і Всеукраїнський спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя», «Олімпійський куточок», «Олімпійська книга» тощо.
Олександр Лемешко провів з учнями 7-9 класів Добрівлянского НВК Олімпійськи урок. Також було продемонстровано фільм, присвячений олімпійськім цінностям, відеопрезентації: «Топ-10 перемог українців на Олімпійських іграх» та «Українські перемоги в Токіо – підсумки Олімпіади».
Насамкінець зустрічі школярам було запропоновано ознайомитися з олімпійською символікою та атрибутикою з власної колекції Олександра Лемешка.
Вчитель фізичної культури отримав у подарунок друковану продукцію на олімпійську тематику, а учні – подарунки від факультету здоров`я людини та природничих наук.

Учні оглядають олімпійську символіку