ВИРОБНИЧА ПРАКТИКА СТУДЕНТІВ-БІОЛОГІВ

З 3 по 29 липня студенти третього курсу спеціальності 091 «Біологія» Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка проходили виробничу практику у лабораторіях Інституту біології тварин НААН у м. Львів, Інституту сільського господарства Карпатського регіону НААН (Передкарпатський відділ наукових досліджень) с. Лішня Дрогобицького району, ТОВ «Карпатська скарбниця здоров’я» м. Трускавець.

Практика стала незабутньою та надзвичайно цікавою подією в житті студентів. Провівши ці кілька тижнів у високоспеціалізованих наукових установах, здобувачі збагатилися безцінними знаннями і досвідом у галузі біологічних досліджень.

Інститут біології тварин відомий своєю науковою активністю та проведенням фундаментальних і прикладних досліджень, спрямованих на підвищення продуктивності та добробуту сільськогосподарських тварин. Установа співпрацює з Національною академією аграрних наук, що підкреслює її вагомий внесок у розвиток сільського господарства.

Під керівництвом досвідчених науковців, які є визнаними експертами у своїх галузях, студенти отримали можливість працювати в одній із 10 наукових лабораторій, що спеціалізуються на дослідженні різних видів тварин. Кожен день був насичений захоплюючих експериментів, спостережень і аналізу даних.

Також особливо вражаючою була сучасна приладна база інституту. Автоматичні та напівавтоматичні прилади та аналізатори дозволяли проводити швидкі та точні виміри, що мало велике значення для успішного виконання поставлених досліджень. Віварії для щурів, птиці і кролів допомагали здійснювати дослідження в контрольованих умовах, забезпечуючи точність та надійність отриманих результатів.

Наша практика стала незабутнім досвідом, який вплине на майбутнє професійне становлення. Ми впевнені, що отримані знання та навички відкриють для нас нові можливості в наукових дослідженнях та сприятимуть подальшому розвитку в галузі біології.