ЗОРЯНА ЧАЙКОВСЬКА – СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ»: ПРО НАВЧАННЯ ЗА ПРОГРАМОЮ ERASMUS+ У VIVES HOGESCHOOL (БЕЛЬГІЯ)

Мій навчальний період за програмою Erasmus+ у бельгійському Університеті прикладних наук Vives Hogeschool тривав 5 місяців і був наповнений різноманітними академічними та практичними заняттями. Університет VIVES у Бельгії має високий стандарт освіти і наше навчання за програмою Paramedical Professions Occupational therapy (Ерготерапія) надав нам глибокі знання та практичні навички, необхідні для роботи в сфері ерготерапії. Навчання було інтенсивним і надзвичайно цікавим. Я отримала багато нових знань про реабілітацію, оцінку пацієнтів, планування та проведення терапевтичних сесій. Упродовж семестру ми вивчали такі дисципліни як: OT: Theory and Practice; OT: skills and interventions; Global sustainability and engagement; Medical English; [Blended Intensive Program] Positive Health en Blended Intensive Program; Dutch watenschappelijk handelen 1.

Під час навчання я також мала можливість пройти практику в школі для дітей з особливими потребами BuSo Ravelijn. Там я працювала з дівчинкою з аутизмом. До початку повномасштабного вторгнення вона проживала в Україні, але наразі мешкає в Бельгії. Це був надзвичайно цікавий і важливий досвід для мене, оскільки я мала можливість застосувати свої знання та навички в реальних умовах і допомогти цій дівчинці розвиватися та пристосовуватися до навколишнього та шкільного середовища. Це дало мені незабутній досвід і зрозуміння важливості ерготерапії для пацієнтів з особливими потребами.
Крім академічних та практичних занять, семестр у Бельгії також дав мені можливість зустріти багато нових друзів з різних країн. Університет Vives Hogeschool був багатонаціональним середовищем, і ми мали можливість спілкуватися та навчатися разом зі студентами з інших країн. Це розширило мої горизонти і дозволило мені збагатитися культурною різноманітністю.
У цілому, семестр у Бельгії університеті прикладних наук Vives Hogeschool за програмою Erasmus+ був незабутнім досвідом для мене. Я отримала цінні знання та навички, пройшла практику з реальними пацієнтами та зустріла багато чудових людей з усього світу. Це додало мені впевненості в моїх професійних навичках і відкрило нові перспективи для майбутньої кар’єри в галузі ерготерапії.