СОФІЯ ІВАНЕЦЬ – СТУДЕНТКА СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ»: ПРО СЕМЕСТРОВЕ НАВЧАННЯ У VIVES ( БЕЛЬГІЯ)

Ось і закінчилось моє навчання за обміном студентів #ErasmusPlus в Університеті прикладних наук VIVES Hogeschool VIVES, Бельгія.
Навчання за програмою Paramedical Professions. Occupational therapy (Ерготерапія) тривало 5 місяців – з 04.02.23-26.06.23. Під час навчання на програмі ерготерапії в Бельгії, я отримала цінні теоретичні знання і практичні навички. Під керівництвом досвідчених викладачів, я вивчала теоретичні принципи ерготерапії, включаючи оцінку потреб та можливостей клієнтів, розробку індивідуальних планів та практичне застосування терапевтичних методик. Мої уроки включали як лекції, так і практичні заняття, що дозволило мені здобути глибокі знання та вміння, необхідні для роботи в цій сфері.

1
4
6
2
5
7

Хочу поділитись своїми враженнями про навчання та розповісти про практику, яку проходила в центрі проживання та опіки для людей похилого віку Sint-Jozef Vzw Sint-Jozef wzc.
Саме навчання було цікавим та насиченим. Було дуже цікаво навчатись зі студентами з різних куточків світу та ділитись досвідом один з одним. Перший місяць ми ознайомлювались з університетом та програмою навчання, також були пари онлайн. Упродовж семестру ми вивчали такі дисципліни як:
– Global sustainability and engagement
– OT:Theory and Practice
– OT:skills and interventions
– Tour of Flanders:Mental Health Care
– Medical English
– [Blended Intensive Program] Positive Health en Blended Intensive Program -watenschappelijk handelen 1
– Dutch
– International week
Найбільш цікавою для мене була практика, адже була можливість побачити як працює ерготерапевт та як працює мультидисциплінарна команда, а також брати участь в процесі догляду за літніми людьми. Мені дуже сподобалось, що команда WZC Sint-Jozef працює у тісній співпраці та взаємодії. Вони проводять регулярні зустрічі для обговорення поточного стану підопічних, планування та оцінки завдань, обміну досвідом та розробки стратегій для покращення догляду та підтримки. Комунікація в команді є відкритою та прозорою, що допомагає уникнути непорозумінь та забезпечити ефективну командну роботу. Постановка цілей і планування відбуваються в процесі спільної роботи. Члени команди обговорюють і визначають спільні цілі та пріоритети, беручи до уваги потреби та бажання підопічних. Плани розробляються з урахуванням індивідуальних потреб і можливостей кожного резидента. Я справді щаслива, що мала змогу навчатись та вдосконалювати свої вміння на цій практиці.
У цілому, моє навчання в Бельгії на ерготерапії та стажування були дуже цінними та пізнавальними. Я вдячна за можливість отримати такий високоякісний освітній досвід та практичне навчання. Цей досвід не тільки посилив мої професійні навички, але й дав мені впевненість в тому, що я готова працювати в сфері ерготерапії та допомагати людям у потребі.
Дякую Дрогобицькому державному педагогічному університетові імені Івана Франка та велика подяка кафедрі фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я за цю чудову можливість навчатись в Бельгії та набиратись нового досвіду з ерготерапії.