Профорієнтація кафедр біології та хімії й медико-біологічних дисциплін, географії та екології Факультету здоров’я людини та природничих наук

З метою популяризації спеціальностей, за якими готують фахівців на факультеті здоров’я людини та природничих наук, 26 червня 2023 р. було організовано та проведено профорієнтаційну зустріч зі школярами  Стебницької гімназії №6 імені Героїв АТО та  випускниками Дрогобицького ліцею Дрогобицької міської ради Львівської області.

Зокрема, викладачі кафедр ознайомили школярів та їхніх учителів-кураторів (учителя біології Дрогобицького ліцею Наталію Летнянчин та учителя біології Стебницької гімназії Ірину Лисик)  з перспективами навчання на факультеті та особливостями вступної кампанії 2023 року.

Канд. біол.наук, доцент кафедри біології та хімії Світлана Волошанська презентувала спеціальності, за якими здійснюється набір, надала детальну інформацію про перспективи навчання та умови вступу, а також відповіді на запитання, які цікавили майбутніх вступників.

Доценти кафедри біології та хімії, канд. біол.наук  Наталія Гойванович та канд. біол. наук Галина Клепач провели зі школярами навчально-ознайомчі заняття з мікробіології та генетики.

Доцент кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології, канд.. с./госп. наук Тарас Скробач ознайомив школярів із видовим різноманіттям дендрологічного парку «Екопарк студентський» (вул. Шевченка, 23, м. Дрогобич) , а також історією його становлення та перспективами розвитку.

Дякуємо за сприяння педагогічним колективам закладів освіти та сподіваємося на подальшу співпрацю, а випускників охоче приймемо до лав студентів нашого факультету.