Викладачі і студенти факультету здоров’я людини та природничих наук долучилися до благодійного спортивного заходу

14-17 червня в Трускавці у спортзалі ГКК «Карпати» відбувся черговий благодійний спортивний захід – турнір з футзалу на Кубок ЗСУ серед енергетичних компаній. Як і в попередні рази, до його організації та проведення львівська ФК «Енергія» залучила представників факультету здоров’я людини та природничих наук нашого університету. Доцент кафедри теорії та методики фізичного виховння і спорту Роман Проць та першокурсники Артем Захаров (ФКС-16Б), Михайло Кекіс (ФК-15Б) і студент другого курсу Максим Орляк (ФКС-22Б), які поповнили ряди Школи футзального арбітражу, на високому рівні забезпечили проведення усіх 15 поєдинків благодійного турніру. Переможцем змагань стала команда «ДТЕК Київські Регіональні Електромережі», порівну з ними очок набрала команда «Львівобленерго», проте поступилася в очній зустрічі і зайняла друге місце. На третій позиції фінішувала «Черкасиобленерго», яка перемогла киян, проте поступилася львів’янам та зіграла внічию з командою «Укренерго», яка посіла четверте місце. П’яті – «Прикарпаттяобленерго», а на заключному шостому місці – «ДТЕК Київські Електромережі».

Зібрані від благодійного турніру кошти на суму 140 тисяч гривень передали на потреби 125 бригади територіальної оборони Збройних Сил України. Полковник 125 бригади ТРО ЗСУ Михайло Мосій подякував усім причетним до організації заходу і збору коштів за підтримку ЗСУ. Усі учасники висловили побажання провести черговий подібний спортивно-благодійний захід вже восени цього року.