Захист практики студентами спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

8 червня 2023 року студенти III курсу спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка звітували про результати проходження ними навчальної (ознайомлювальної) практики у закладах освіти.
Упродовж 15 днів студенти відвідали заклади дошкільної освіти, заклади загальної середньої освіти, заклади фахової передвищої освіти, заклади вищої освіти, де ознайомились із особливостями реалізації процесу фізичного виховання, із сучасною нормативно-правовою та законодавчою базою у сфері фізичної культури і спорту та особливостями їхньої майбутньої професійної діяльності.
Заступник декана факультету, доцент Роман Чопик наголосив на тому, що практика – це освітній компонент, який має важливе значення в професійному житті здобувачів вищої освіти. Під час цієї практики ви мали можливість відчути атмосферу майбутньої роботи вчителя, а також ознайомитися з особливостями реалізації процесу фізичного виховання у закладах освіти.
На зустрічі студенти поділилися своїми очікуваннями й враженнями від отриманого досвіду під час практики. Свідченням цього були чудові презентації з демонстрацією і обговоренням. На їхню думку, ця практика була важливим кроком до формування у них стійкого професійного інтересу до обраної спеціальності.

image1
image4
image2
image5