Науково-просвітницький захід «Птахи весняного саду»

7 червня 2023 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук в рамках вивчення курсу «Зоологія» відбувся науково-просвітницький захід «Птахи весняного саду», який підготували студенти 1 курсу групи БХ-11б та Б-12б.

З вітальним словом до студентів звернулася старший викладач кафедри біології та хімії Сузанна Волошин. Щорічно орнітологічна спільнота України обирає птаха року, щоб привернути увагу до цього виду. До нього прикута особлива увага: з’ясовують чисельність птаха, поширення та проблеми. Символом 2023 р. в Україні серед птахів став «Мартин звичайний». Студенти підготували цікаву та змістовну інформацію. У своїх презентаціях висвітлили будову, раціон харчування та поширення Мартина звичайного та інших птахів України.

За дійством активно спостерігали студенти 2 і 3 курсів та викладачі факультету. Наприкінці заходу доцент кафедри Світлана Волошанська та завідувач кафедри Світлана Монастирська подякували за гарно проведене свято і побажали успіхів у навчанні студентам-першокурсникам.