Навчально-польова практика з ботаніки та зоології

У ході проведення навчально-польової практики з ботаніки та зоології зі студентами групи БХ-11Б і Б-12Б спеціальностей 014 Середня освіта (Біологія та здоров’я людини) та 091 Біологія разом з керівником практики – старшим викладачем кафедри біології та хімії Сузанною Волошин з 8.05 до 14.05. було проведено низку маршрутних екскурсій відповідно до розробленого плану.

У контексті ознайомлення з фізико-географічною характеристикою місцевості та біорізноманіттям студенти побували в природничому відділі музею «Дрогобиччина», а з метою проведення ботанічних та зоологічних досліджень флори і фауни вони мали змогу відвідати придорожні екотопи, сад та навчально-дослідну ділянку університету.

Спільно з доцентом кафедри Світланою Волошанською та завідувачем кафедри, доцентом Світланою Монастирською студенти-практиканти також здійснили екскурсію до парку «Студентський» та парку імені Богдана Хмельницького, у ході проведення яких мали змогу вивчити певні види рослин, які зустрічаються у лісах та водоймах нашого краю, а також зібрати рослини для виготовлення морфологічного гербарію та колекцію безхребетних тварин.

З особливим зацікавленням майбутні вчителі біології відвідали Еколандшафтний парк «Козацька Слобода «Раковець», який знаходиться в селі Воля Якубова, вивчали рідкісні дерева та кущі, а також побували на лавандовому полі та ознайомилися з рослинністю прилеглих озер в оточенні старовинних дубових пралісів. У парку студенти відвідали зоопарк, в якому ознайомилися з представниками хребетних тварин карпатського краю.

Cтуденти вже отримали свої перші практичні знання з даних предметів, здійснили опис рослин і тварин лісу, луки та водойми. Здобувачі активно відвідували заняття з польової практики та проявили зацікавленість у подальшому вивченні даних предметів. Також студенти вдячні керівникам практики за корисні поради та настанови щодо виконання робі