2013 рік – рік Івана Боберського

В рамках відзначення Року Івана Боберського, проголошеного рішенням Львівської обласної ради від 23 листопада 2012 року № 652, розпорядженням голови Львівської облдержадміністрації від 3 квітня 2013 року № 156/0/5-13 затверджено заходи з організації та проведення у 2013 році на Львівщині Року видатного діяча української національної фізичної культури Івана Боберського.
Відповідно до цих заходів було заплановано у листопаді 2013 року відвідання делегацією Львівської області міста Тржич (Словенія), де провів останні роки життя та похований Іван Боберський.
7-10 листопада 2013 року делегація у складі: Скиба Тарас – голова постійної комісії з питань молодіжної політики, фізичної культури, спорту і туризму Львівської обласної ради, Вацеба Оксана – заступник начальника управління молоді а спорту Львівської облдержадміністрації, професор Львівського державного університету фізичної культури, Каляндрук Тарас – заступник директора телерадіокомпанії Львів, Лемешко Олександр – повноважний представник Дрогобицької міської ради, заступника декана факультету фізичного виховання, голова спортивного клубу Дрогобицького державного педагогічного університету Львівського національного університету імені Івана Франка, Чопойдало Зіновій – журналіст-оператор телерадіокомпанії Львів взяла участь в низці заходів:
Проведено зустріч з мером (жупаном) м. Тржич Борутом Сайовічем, на якій було обговорено можливості співпраці спортивних та громадських організації Львівщини з організаціями м. Тржич. Велику зацікавленість в мерії викликала можливість обміну делегаціями з м. Дрогобич та с. Доброгостів, також спортивні клуби та товариства м. Тржич зацікавлені в проведенні спільних змагань для школярів.
Спільно з мерією делегація поклала квіти до могили Івана Боберського, також було надано допомогу в облаштуванні експозиції в краєзнавчому музеї м. Тржич і передано представникам міської влади інформаційні матеріали про Івана Боберського для місцевої преси.
Також делегація зустрілася з родиною Івана Боберського, яка проживає в Словенії.
Наступним подією для делегації Львівщини стала зустріч у м. Цилє з членами Українсько-словенського культурного товариства «Берегиня» (голова товариства Галина Маловшек). На якій обговорено проведення наступних культурно-просвітницьких та спортивних заходів між Львівщиною і українцями Словенії.
Протягом усієї подорожі відбувалися зйомки фільму про батька українського тіловиховання Івана Боберського. Знімальна група телерадіокомпанії Львів разом з членами делегації відвідала місця пов’язані з життям І. Боберського: університет м. Грац (Австрія), де навчався І.Боберський, м. Тржич (Словенія) будинок де він проживав, цвинтар на якому похований, столицю Словенії – Любляну. Також було взято інтерв’ю у дружини племінника І.Боберського та мера м. Тржич.