“Чужому навчайся, а свого не цурайся!”

На фото: команда “Карпати-Крилаті” – срібний призер

Минулими вихідними в американському місті Виппані відбувся футзальний турнір, присвячений вшануванню пам’яті про Великого Кобзаря…
Активну участь у проведенні цього цікавого спортивного заходу, на який прибули українці та вихідці з українських сімей з різних міст Сполучених Штатів Америки (Чикаго, Бостона, Нью-Йорка (Бруклін), Пассейка, Стемфорда, Йонкерса, Філадельфії, Нью-Джерсі, Виппані, Клівленда) взяв і доцент кафедри спортивних дисциплін та методики іх викладання ДДПУ імені Івана Франка, кандидат педагогічних наук Роман Проць, який на даний час перебуває у США.

Приз кращого ветерана (45 р.+) отримує Роман Проць (ліворуч)
Гасло турніру

Це і не дивно адже футзал – його стихія. Цікаво, що офіційною мовою турніру була українська! А гаслом: “Чи Твої діти розмовляють українською?!”. Допомігши вирішити організаційні нюанси зі складанням розкладу матчів (10 команд розділили на 2 групи, звідки по 4 кращі складали чвертьфінальні пари 1-4, 2-3, 4-1 і 3-2, далі півфінали, гра за ІІІ-тє місце і Фінал, усі поєдинки тривали по 12 хвилин кожен) Роман Проць із задоволенням приєднався до команди ветеранів “Карпати-Крилаті” з Йонкерсу, яку тренує колишній колега по кафедрі спортивних дисциплін Зеновій Павлишак (на командному фото стоїть крайній праворуч). За цю команду також виступили і відомі в минулому дрогобицькі футболісти Ярослав Войтович (Демченко) і Андрій Малинівський (на фото біля прапорів відповідно ліворуч і праворуч)…
На груповому етапі “Карпати-Крилаті” не без проблем (2 перемоги, 1 нічия і 1 поразка) посіли першу позицію. Проте впевнено здолали своїх опонентів у чвертьфінальному та півфінальному поєдинках і вийшли до фіналу. В головному матчі зустрілися з господарями змагань командою “Січ” Виппані, яка до цього впевнено перемагала усіх своїх суперників. В основний час команди не змогли реалізувати жодної нагоди і зафіксували нульову нічию. А ось в додатковій п’яти хвилинці щастя двічі посміхнулося господарям і вони здобули головний трофей.

Роман Проць перед початком змагань

Приємно відзначити, що приз кращого гравця серед ветеранів на цьому турнірі отримав Роман Проць (45р.+), який забив у ворота суперників 7 голів.

Спортсмени-земляки Ярослав Демченко (Войтович) (ліворуч), Роман Проць, Андрій Малинівський (праворуч)