Представники факультету здоров’я людини та природничих наук відмінно провели Всеукраїнський фінал Чемпіонату Аматорської футзальної ліги України і підтримали акцію «від АФУ до ЗСУ»

У неділю, 23 квітня, на “Боско-Арені” завершився розіграш Всеукраїнського фіналу Аматорської футзальної ліги України сезону 2023 року. Чемпіоном змагань, які вперше в історії приймав Львів, став колектив гостомельської “Десни”. Головною перемогою цьогорічного ВФ АФЛУ однозначно став склад та географія учасників. За трофей позмагалися аж шістнадцятеро колективів. Представництво команд було оформлене від Краматорська до Львова, від Очакова до Рівного, від Хмельницького до Дніпра. Турнір однозначно став уособленням всеукраїнської єдності. Те, до чого так прагнемо на соціальному рівні, трапилося на футзальному майданчику.


Тішимося цьому факту і з приємністю зазначаємо, що до організації та проведення ВФ АФЛУ безпосередньо були залучені фахівці нашого факультету. Зокрема, очолити колегію арбітрів та виконати обов’язки головного судді Всеукраїнського фіналу довірили доценту кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту, арбітру Національної категорії Роману Процю. До складу суддівської колегії, яка налічувала 15 рефері, увійшли і студенти факультету здоров’я людини та природничих наук Назарій Лизан (ФК-110М), Максим Проць (ФКС-16Б), Артем Захаров (ФКС-16Б), а також магістри фізичної культури Микола Герчук і Орест Дуцяк. Усі представники нашого факультету разом з капітанами команд підтримали благодійну акцію – від АФУ до ЗСУ, адже допомога військовим є завжди актуальною.
Стосовно перебігу змагань, то у перший день матчі приймали одразу два спорткомплекси. Йдеться про “Emily Sport Arena” (на території бази АФ “Рух”) та власне “Боско-Арена”. Два вирішальні дні змагань відбулися виключно на “Боско-Арені”. Сказати, що протистояння були насиченими та видовищними – нічого не сказати. Часовий формат турніру “2х12” подарував топову інтенсивність та високу активність колективів. Нічого зайвого, лишень найбільш якісний футзал. За таких умов і вболівальникам, які стежили за всіма 50-ма матчами у режимі онлайн, було цікаво по той бік екрану.

0 Заставка
4
7
1
5
8
2
6
9

Фінальний двобій між “Десною” (Гостомель) та “Арсеналом” (Очаків) став вишенькою на смачному торті з назвою Всеукраїнський фінал АФЛУ у Львові. Напружена та захоплива дуель завершилася звитягою команди з Київщини, втім, подарувала, топові враження від змістовної гри обох колективів, а всі учасники, що буває вкрай рідко, залишилися приємно вражені високим рівнем арбітражу змагань, який забезпечили фахівці дрогобицького університету. Враховуючи високі показники якості роботи на ВФ АФЛУ, Асоціація футзалу України рекомендувала Романа Проця та кращих з його вихованців для проведення Фіналу Восьми Кубку України з футзалу, який відбудеться у Львові останніми вихідними квітня.
Вітаємо наших колег та бажаємо нових здобутків.

11
14
18
12
17
13