Тренінг «Невідкладна допомога – BLS» за участі доцентів кафедри медико-біологічних дисциплін, географії та екології.

8 березня 2023 року на факультет здоров’я людини та природничих наук ДДПУ імені Івана Франка завітали учні Попелівського ЗЗСО І-ІІІ рівнів у супроводі ЗДВР і учителя біології Тупичак Віри Любомирівни, з якими було проведено тренінг «Невідкладна допомога – BLS».
Доценти кафедри Віталій Філь та Олена Волошин упродовж тригодинного заняття, разом зі студентами факультету Гроздовим Павлом та Савшак Анною, провели з учнями заняття із надання першої домедичної допомоги, у якому учасники опанували правила поведінки та порядок дій під час огляду потерпілого та фіксації його в стабільне положення. Окрім теоретичної інформації, учасники тренінгу змогли також відпрацювати навички серцево-легеневої реанімації із використанням тренажерів Lilly та Little Anne, які отримав факультет у результаті реалізації програми міжнародного проєкту «Невідкладна допомога – BLS», який було організовано спільно з Університетом прикладних наук VIVES за підтримки неурядової організації VZW «ORADEA».

фото-11
фото-8
фото-9
фото_7

В учасників тренінгу залишилися дуже яскраві, позитивні враження, а найголовніше – напрацьовані навички, мета яких не розгубитися, не нашкодити і правильно допомогти в невідкладній ситуації.
Хочемо вірити, що ці знання і навички їм не знадобляться, але в нинішніх реаліях із ними вони почуватимуться впевненіше.
Після тренінгу учням було проведено екскурсію факультетом, де вони побачили зоологічний кабінет, різні експонати та опудала тварин, і відвідали біохімічну лабораторію.
Принагідно, з учнями працівниками кафедри було проведено профорієнтаційну роботу та роздано рекламні матеріали про діяльність факультету та університету.
Висловлюємо щирі слова подяки учителю біології Тупичак Вірі Любомирівні за співпрацю, яка триває уже багато років.

фото_4
фото_ 1
фото_3
фото-6