Викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту учасники курсів підвищення кваліфікації «Цифрові інструменти Google для освіти»

Викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Чепелюк А.В., Мацола Н.П. та Лемешко О.С. з 03 по 29 січня 2023 року пройшли онлайн курси за освітньою програмою підвищення кваліфікації «Цифрові інструменти Google для освіти». Дана програма передбачала 3 рівні опанування програми: початковий, середній та поглиблений.
У процесі живого спілкування з тренерами Академії цифрового розвитку, які протягом терміну навчання консультували, допомагали та супроводжували викладачі мали можливість розширити свої знання у використанні цифрових інструментів (Google Клас, Google Meet, Google Календар, Google Диск, Google Документи, Google Таблиці, Google Форми, Google Презентації, Google Keep, Google Сайти, Google Jamboard, Доповнення до об’єктів Google Диску, Google Chrome, ОС Chrome, Google Довідка, Google Центр безпеки, можливості Google Workspace for Education, матеріали навчальної платформи Skillshop) для організації дистанційного навчання й підвищення ефективності освітнього процесу. За підсумками навчання всі учасники отримали електронні сертифікати.

1
4
6
2
222
7
3
5
8