Участь викладачів кафедри біології та хімії у науково-практичному семінарі

11 січня 2022 року за участю викладачів кафедри біології та хімії – завідувачки кафедри доцента Світлани МОНАСТИРСЬКОЇ, доцента Світлани ВОЛОШАНСЬКОЇ, доцента Миколи ШПЕКА відбувся науково-практичний семінар «Садимо сад і ліс перемоги України» у Стебницькій гімназії № 18.

Організатори заходу – Дрогобицька ТГ, департамент міського господарства ДМР, відділ освіти ДМР.

Про першочергові завдання практичної реалізації акції наголосив голова Дрогобицької ТГ, мер міста Дрогобич п. Тарас КУЧМА. Професійні рекомендації з питань озеленення міста Стебник, пришкільних територій, розвитку садівництва, організації роботи пришкільних навчально-дослідних ділянок озвучили доценти Світлана ВОЛОШАНСЬКА та Микола ШПЕК.

1673523731367
1673523801794
1673523824343

Очевидно, що питання, поставлені до обговорення та практичної реалізації заходу «Садимо сад і ліс перемоги України», є актуальними. Усі учасники семінару – директори шкіл, учителі біології та основ здоров’я, очільники старости сіл, керівники департаменту ДТГ висловили свої думки щодо важливості проблеми та її практичного втілення.

Незабаром – нові зустрічі, нова діяльність у співпраці науковці – учителі – школярі – громада з метою впровадження запланованих заходів акції та підведення її підсумків у жовтні 2023 року.