Студентська науково-практична конференція на факультеті здоров’я людини та природничих наук

7 грудня 2022 року відбулася студентська науково-практична конференція  «Освітнє середовище у формуванні культури здоров’я студентів», присвячена  300-річчю від дня народження Григорія Сковороди.
Григорій Сковорода був просвітителем, гуманістом, філософом, педагогом та містиком. Він залишається близьким і сучасним для людей всіх поколінь, котрі шанують його як учителя.
Григорій Сковорода розробив теорію щастя. На його думку, щасливий той, кому випало знайти щасливе життя. Але щасливий вміє користуватись своїм щастям. Для цього не досить знайти здорову їжу та одяг. Він хотів зрозуміти, що таке щастя, благе життя, як бути щасливим. Сковорода рекомендував пізнати себе і свою природу. Тому конференція присвячена пошуку закономірностей зв’язку освіти з культурою та здоров’ям людей.
Організатором заходу була кафедра фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я, а модератором – завідувачка цієї кафедри, професорка Галина Кондрацька. Матеріали конференції відбирали та рецензували старші викладачі кафедри Леся Борисевич й Надія Малетич. Учасниками конференції у дистанційному режимі стали біля сотні студентів та викладачів. Кошти, зібрані учасниками конференції, будуть використані для видання збірника матеріалів конференції, а частину з них перерахують на підтримку ЗСУ.

фото 1
image8
фото 5
фото 2
skovoroda_0
фото 6
фото 1
фото 4
фото 8

Студенти другого (магістерського) рівня вищої освіти факультету здоров’я людини  та природничих наук виступили з доповідями: Роксолана Караба – «Реабілітаційні технології для дітей раннього віку з розладами аутичного спектру»; Аліна Цанько – «Застосування фізичної терапії та ерготерапії в реабілітації пацієнтів з травмою спинного мозку»; Віталій Бечкало – «Чисте гірське повітря та цілющі води, їх вплив на здоров’я людини».
Не відставали від них і студенти першого (бакалаврського) рівня вищої освіти факультету здоров’я людини  та природничих наук:   Софія Іванець і Зоряна Чайковська з доповіддю «Тиждень тренінгів з ерготерапії в університеті прикладних наук VIVES Бельгія», Аліна Сарай – «Фізкультурна освіта учнів 5-х класів» та Володимир Гулак – «Особливості варіабельності ритму серця у студентів, які палять».
Виступи підготували також студенти інших факультетів: Вікторія Добуш  (факультет української філології та іноземних мов) – на тему «Шляхи формування культури здоров’я студентів» та Анастасія Мацелко (факультет початкової освіти та мистецтва) – на тему «Здоровий спосіб життя – запорука щасливого майбутнього».
Бажаємо усім учасникам конференції, щоб креативні ідеї і мудрі рішення принесли користь і бажання підтримувати здоровий спосіб життя.