Викладачі та студенти факультету здоров’я людини та природничих наук долучилися до роботи вебінару

15 листопада 2022 р. відбувся освітній вебінар Житомирського державного університету імені Івана Франка та Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Тема зустрічі – «Академічна доброчесність в освітньому середовищі: виклики та перспективи»

З вітальним словом виступили Наталія Корнійчук, проректорка з навчальної роботи ЖДУ імені Івана Франка, та Микола Пантюк, проректор з наукової роботи ДДПУ імені Івана Франка.

На вебінарі виступив Алі Тахмазов, виконавчий директор з питань міжнародного ринку компанії Plagiat.pl., з доповіддю про особливості використання платформи StrikePlagiarism. Зупинився детальніше на використанні фідбек системи та інструментах перифразування.

Володимир Шаран, проректор з науково-педагогічної роботи та інформатизації, кандидат фізико-математичних наук, доцент, голова комісії з питань академічної доброчесності, поінформував про те, як забезпечується академічна доброчесність в Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка, про досвід, виклики та перспективи.

image1
image3
image2
image4

Тетяна Боцян, проректорка з наукової та міжнародної роботи, кандидат економічних наук, доцентка, голова комісії з академічної доброчесності, ознайомила присутніх з принципами та механізмами забезпечення академічної доброчесності в Житомирському державному університеті імені Івана Франка.

Ігор Розлуцький, директор бібліотеки ДДПУ імені Івана Франка, висвітив питання про роль бібліотеки у формуванні культури академічної доброчесності.

Директор бібліотеки ЖДУ імені Івана Франка Тетяна Краснобока у своєму виступі зупинилася на ідентифікації вченого та академічної доброчесності у сучасному науковому просторі.

Модерувала захід Тетяна Боцян – проректорка з наукової та міжнародної роботи ЖДУ.

image5
image7
image6
image8