Train-the-trainer week UKROTHE у VIVES (Бельгія)

26 вересня 2022 року в університетському коледжі VIVES, м. Брюгге (Бельгія) розпочався тиждень тренінгів з ерготерапії в рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE» (Розробка бакалаврської освітньої програми з ерготерапії). У тренінгах взяли участь учасники проекту – Дрогобицький державний педагогічний університет імені І.Франка, Хмельницький національний університет, Реабілітаційний центр «Модричі» та Благодійний фонд «КАРІТАС» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ.
Згідно з програмою Train-the-trainer week UKROTHE в перший день учасники тренінгу під керівництвом практикуючого ергоnерапевта і викладача ерготерапії у VIVES – Dirk Caulier практикували застосування в ерготерапії Канадської моделі виконання заняттєвої активності та залучення до участі (Canadian model of occupational performance and Engagement – CMOP-Е) у пацієнтів/клієнтів з порушенням мозкового кровообігу і після спинномозкової травми.

1
4
Image 1
2
7
5

Надзвичайно цікавим і корисним для формування навичок професійної майстерності ерготерапевта був Optional Workshop, проведений Dirk Caulier в навчальній ерготерапевтичній лабораторії з догляду. Учасникам тренінгу було продемонстровано сучасне адаптоване до потреб осіб з порушеннями життєдіяльності обладнання кухні і ванної кімнати, а також методики переміщення осіб з руховими порушеннями з візка колісного у ванну, на унітаз і зворотні дії. Активну участь у воркшопі взяли практикуючі ерготерапевти з Модрич – Вероніка Токмакова і Віра Коваль (випускники ДДПУ імені Івана Франка).
Партнери проекту з університетського коледжу VIVES організували дуже насичену програму тижня тренінгів з ерготерапії і перший день його пройшов надзвичайно цікаво, ефективно і результативно.

Image 2
Image 3
8