Інформаційний звіт

У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка відзначили
День Міжнародного студентського спорту такими спортивно-оздоровчими заходами:

1
3
2
4
  1. Відбулася онлайн-коференція «Значення студентського спорту у формуванні здорової нації». Модератор заходу – професор Галина Кондрацька, яка представила шляхи формування об’єму рухової активності студентів; а також значення архіву рухових дій для формування здорової нації, понад 100 студентів університету взяли участь в заході. Фото матеріали додаються.
  2. Понад 120 студентів факультету початкової освіти та мистецтва; факультету української та іноземної філології; історії, педагогіки та психології; фізики, математики, економіки та інноваційних технологій взяли участь у виконанні фізичних вправ у статичному положенні: на відновлення дихання, для зменшення втоми, для зняття напруження м’язів шиї, спини та рук, організаторами заходу була кафедра фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я (старші викладачі кафедри Леся Борисевич і Слава Максим’як). Фото матеріали додаються.
  3. 80 студентів взяли участь у флеш-мобі. Цей захід відбувся серед студентів спеціальності «Фізична культура і спорт», Середня освіта (Фізична культура). Організатор флеш-мобу була кафедра теорії та методики фізичного виховання і спорту факультету здоров’я людини та природничих наук. Студенти на багатофункціональному стадіоні виконали фізичні вправи для розвитку фізичних якостей та покращення рівня рухової активності та рухових дій (під керівництвом доцента Романа Федорищака). Фото матеріали додаються.
  4. У студентському фестивалі з футболу брало участь 30 студентів спеціальності «Фізична культура і спорт», Середня освіта (Фізична культура). Захід був проведений на багатофункціональному стадіоні Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка (під керівництвом доцента Романа Проця). Фото матеріали додаються.