Про Олімпійський рух розповіли дітям в Солонській школі

Вже протягом чверті століття Національний олімпійський комітет України втілює у життя чимало проектів – “Олімпійський день”, “Олімпійський тиждень”, “Олімпійський урок”, всеукраїнська церемонія нагородження “Герої спортивного року”. Отримали своїх прихильників і всеукраїнський спортивно-масовий захід “Олімпійське лелеченя”, “Олімпійський куточок”, “Олімпійська книга” тощо.
Ось і вчора, 22 грудня, в день відзначення 25-ти річчя створення Національного Олімпійського комітету, в Солонській школі заступник декана факультету фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету ім. І.Франка Олександр Лемешко та головний спеціаліст структурного підрозділу молоді та спорту райдержадміністрації Олег Войтечко провели цікавий урок з історії та розвитку Олімпійського руху, починаючи від Олімпіад, що проводилися в Стародавній Греції і до наших днів.
2
Переглядаючи представлену презентацію, діти мали можливість познайомитись з досягненнями наших спортсменів, які принесли спортивну славу Україні на найпрестижніших змаганнях світу.
Із захопленням учні переглянули документальний фільм “Натхненні” про останні Олімпійські ігри в Лондоні в 2012 році.
На завершення зустрічі всі учасники “Олімпійського уроку” отримали пам’ятні значки, які нагадуватимуть їм про цей цікавий захід.