Відбувся захист навчальної ознайомлювальної практики студентів І курсу першого спеціальності 227 Фізична терапія, ерготерапія

30 травня 2022 р. відбулася звітня онлайн-конференція за результатами проходження навчальної ознайомлювальної практики студентами І курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальністі 227 Фізична терапія, ерготерапія. Зустріч відбулася дистанційно з використанням платформи Zoom.
Навчальну ознайомлювальну практику студенти проходили в період з 16 по 27 травня 2022 р. на базі центру відновного лікування «Модричі» міста Трускавця, бальнеологічного відділення Дрогобицької міської лікарні №1 міста Дрогобич, обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю святого Пантелеймона міста Стебник. На протязі двох тижнів студенти ознайомлювалися з особливостями їхньої майбутньої професійної діяльності, роботою фізіотерапевтичної та ерготерапевтичної служби в умовах сьогодення. Захист практики проходив із демонстрацією мультимедійних презентацій.

2
4
6
3
5
1